REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

B2ST - info

22. srpna 2011 v 20:04 | Nao-chan

Info:

(click c.č.)
Beast (비스트 , B2ST nebo BEAST) je chlapecká skupina z Jižní Koreje, která se skládá ze šesti členů (Yoon Doo Joon,Jang Seung Hyun,Yong Jun Hyung,Yang Yo Seob,Lee Ki Kwang a Son Dong Woon) pod společností Cube Entertainment. Skupina byla původně známá jako B2ST se zkratka pro "Boys to Search for Top".Přesto několik dní před jejich debutem si svoje jméno změnily na BEAST "Boys of the East Standing Tall". Svoje oficiálně první mini-album "Beast is the B2ST" bylo vydáno 14.října 2009.
Debut 2009
Na konci roku 2009, noviny a hudební internetové stránky začaly psát on-line o nové skupině z Cube Entertainment,.Dne 16. října,poprvé skupina vysoupila veřejně na KBS Music Bank s jejich debutovým songem "Bad Girl".Po odvysílání hudební videa "Bad Girl",se okamžitě začalo parodovat populární americkou chlapeckou skupinouL.E.D"Everlasting Dream". Skupina se stala velmi populární poté, co debutovala, na základě výzvy od různých obchodních společností v Asii. Dne 2. prosince 2009, BEAST získalo své první ocenění, "Rookie of the Month", od vydaný ministerstvem kultury, sportu a cestovního ruchu.Později oznámilo Cube Entertaiment Universal Records že se skupina Beast a 4Minute budou propagovat do Tajwanu.Tato skupina byla udělena s Best Newcomer Award na 19.Soulu Music Awards 3.března 2010.
Skupina nahrála své druhé mini-album "Shock Of The New Era" Oficiálně mělo být propuštěno 2. března 2010, nicméně Cube Entertaiment to muselo zveřejnit o den dříve (1. března)vzhledem ke skutečnosti, že všechny jejich písně unikly na Youtube.com.I přes únik písní, album rostlo až na různé hudební žebříčky a prodalo se 20,000 kopií!Dne 14. dubna 2010, BEAST dali svým fanouškům speciální hudební video klip "Take Care of My Girlfriend (Say No)" *nádherná píseň*.


17. září 2010, BEAST odhalili jeden svůj song "Clenching My Fist Tight" ze třetího mini-alba "Mastermind"
na různé hudební weby. Píseň získala žhavé očekávání a pozornosti ze strany veřejnosti.3.Mini-album "Mastermind" byl odhalen 28.září 2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama