REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Leeteuk - info ♥

24. srpna 2011 v 15:16 | Nao-chan
Info o Leeteukovi:


Původní jméno: Park Jung-Soo
přezdívky: Leeteuk (??), Eeteuk, Teuk
datum narození: 1. července 1983
původ: Seoul, Jižní Korea
sourozenci: starší sestra (Park Inyoung)
Škola: Paekche Junior College
Náboženství: křesťanské
Ideální přítelkyně: pěkná, společenská holka (ideální výška cca 163 cm (sakra jsem o 5 cm vyšší xD)..) s uzkými kotníky a zápěstími
koníčky: psaní textů, piano, zpěv
Výška: 173 cm
Váha: 59 kg
Leeteuk-chibi.gif leeteuk image by huzy21_heenim

Leeteuk je leaderem korejského boybandu, Super Junior. Zpívá, tancuje, hraje na piano a na kytaru. Rád nosí různé kostýmy.

Jak to všechno začalo

Když roku 2000 Teuk a jeho sestra cestovali do Myeongdong na dovolenou, narazil na ně jeden hledač talentů a Teukovi doporučil, aby se zúčastnil slyšení Starlight Casting System pro SM Entertainment - slyšení, díky kterému vyhledávají potenciální mladé umělce, kteří by v budoucnosti mohli mít možnost se pod ně podepsat. Po několika nahrávkách a vystoupeních se nakonec pod jméno společnosti podepsal a stal se tak jejich učněm. Toho samého roku měl také první rychlé vystoupení jako speciální host na TV programu MBC v pořadu All About Eve (kdrama). O dva roky později se objevil jako model v reklamě na Pepsi.
Roku 2003 se Leeteuk stal členem pětičlenného boybandu (společně se svým budoucím kolegou Donghaem), ale od zamýšleného projektu se rychle opustilo. Nakonec se Teuk a Dong stali členy jiné začínající skupiny, Super Junior 05, společně s dalšími chlapci. Jakožto nejstarší z nich byl Leeteuk určen jejich leaderem.

v SuJu

Během své kariéry se SuJu byl Leeteuk přidělen do dalších dvou podskupin. V únoru roku 2007 se tak stal členem Super Junior-T a o rok později Super Junior-Happy.
19. dubna 2007 (což bylo asi dva měsíce po vydání singlu "Rokkugo" od SuJu-T) při zpáteční cestě z radio show Super Junior Kiss the Radio se Leeteuk společně se Shindongem, Eunhyukem, Kyuhyunem a dvěma manažery stal obětí autonehody. Zatímco Shindong a Eun vyvázli s menšími poraněními, Teuk a Kyuhyun byli vážně zraněni a odvezeni na hospitalizaci. Teuk měl několik skleněných střepů v zádech a nad očima, což si při odstraňování vyžádalo nejméně 170 stehů... z nemocnice byli propuštěni 30. dubna. Kvůli Teukovým zraněním se musela zrušit i jeho účast na první velké SuJu projekci, Attack on the Pin-Up Boys, kde hrál roli maskota pandy. Nicméně, nakonec se stejně provalilo, že panda-maskot byl většinu času ve skutečnosti Ryeowook.

Jak je to s jeho přezdívkou?

Teuk vysvětlil, že tohle jméno používá proto, aby dosáhl stejného efektu jako známý korejský zpěvák Kangta, ale většina jeho fanoušků si myslí, že je to hlavně proto, aby si ho lidé nepletli s herečkou Park Jung-soo... Leeteuk v překladu znamená "special" a říkají mu tak pro jeho váženou pozici ve skupině a pro srandovní a výjimečnou povahu. Ostatní mu také někdy přezdívají "anděl" (nebo Anděl bez křídel). Já osobně mu říkám sluníčko nebo ďolíček, kvůli jeho úsměvu x)

Zajímavosti

• I když o sobě říká, že je dobrý řidič, ostatní tvrdí opak. Kangin se Sungminem mají z jeho řidičských schopností dokonce panickou hrůzu.
• S Eunhyukem má radio stanici Kiss the Radio a říká, že je opravdu rád DJem.
• I přesto, že si užívá, když může ostatní členy budit, říkají o něm, že je z nich ten nejlínější.
• Má rád bílou... většina jeho oblečení je světlá.
• Má rád déšť.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama