REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Siwon - info ☺

29. srpna 2011 v 18:00 | Nao-chan
info o Wonniem:

Celé jméno: Choi Siwon
Zaměstnání(?): zpěvák, tanečník, herec, model
Datum narození: 10. února 1987
Znamení: Vodnář
Věk: 23
Výška: 185 cm
Původ: Soul, Jižní Korea
Sourozenci: mladší sestra (Choi Jiwon)
Ideální holka: s vlnitými vlasy
Hudební nástroje: bubny, piáno
Pozice ve skupině: vokál

Před SuJu

Siwon byl vychováván v přísně protestantské rodině na jihu Korei. Když mu bylo 16 let, objevil ho člověk hledající nadějné mladé talenty a nabídnul mu účast v castingu Starlight Casting System, aby tak mohl svůj talent využít.
Rodiče mu to ale nechtěli dovolit, tak šel na casting tajně. Když úspěšně prošel, otec mu nakonec dovolil podepsat smlouvu se SM Entertainment (dále už SME), ale dál už ho podporovat nechtěl. Siwon se přestěhoval na kolej s ostatními nováčky a tam se učil zpívat, tancovat a hrát. Jeho úplně první veřejné vystoupení bylo v roce 2003, když se ještě coby "solo singer" objevil v klipu Dana dívčí skupiny The Grace. Znamým se však začínal stávat až v roce 2005, kdy si zahrál v dramatu Eighteen, Twenty-nine.

V SuJu

Ve stejném roce SME oznámilo, že Siwon chystá společně s nově vzniklým boybandem Super Junior debut. O dva roky později, čili v roce 2007, se Siwon stal součástí jejich podskupiny, Super Junior M (viz podskupiny).

Herectví

Jak už jsem psala, jeho první významná role byla v dramatu Eighteen, Twenty-nine v roce 2005. Krátce po debutu se SuJu si zahrál v Hong Kongském filmu A Battle of Wits po boku Andyho Lau. Jako většina SuJu se aktivně účastnil natáčení jejich filmu Attack On The Pin-Up boys, kde hrál sám sebe a o pár měsíců později natočil krátké drama Legend of Hyang Dan, kde měl hlavní roli. Na začátku roku 2010 si zahrál roli sebestředného Min Wooho v SBS dramatu Oh! My Lady.

Zajímavosti

• Ovládá Taekwondo - stal se nejmladším korejcem se čtvrtým stupněm černého pásku.
• Je narozdíl od svých rodičů oddaným křesťanem.
• Podle svých přátel a kolegů je "dokonalý gentleman". Často používá spoustu zdvořilých gest (hlavně když mluví) a často si z něj kvůli tomu utahují. Siwon o sobě říká, že radši než cizí jazyk používá tzv. "body language" (řeč těla). Pokud náhodou okolo nemáchá rukama, stačí mu jeho pohyblivá obočí... vysloužil si díky tomu přezdívku "the Shibrows" ("eyebrow" = obočí + shiwon).
• Nerad se dělí o prádelní koš.
• Heechul s Kanginem se svěřili, že Siwon rád objímá ostatní okolo sebe.
• Přezdívku "Simba" získal od Heechula po tom, co zazpíval písničku od Elthona Johna (Can you feel the love tonight), která figurovala ve Lvím králi.
• Jeho oblíbené SuJu taneční vystoupení je choreo z klipu Don't Don.
• Jeho dalším koníčkem je učení se čínštiny s Hangengem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama