REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Yesungie - info ♥♥♥

24. srpna 2011 v 21:40 | Nao-chan
Info o Yesungiem ♥ :

Celé jméno: Kim Jong-woon
Umělecké jméno: Yesung (v překladu: "hlas umělce" nebo "umělcův hlas")
Datum narození: 24. srpna 1984
Původ: Soul, Jižní Korea
Sourozenci: mladší bratr (Kim Jong-jin)
Škola: Chungwoon University
Nástroje: klavír
Žánr: K-pop, R&B
Povolání: zpěvák, tanečník, herec, DJ
Typ hlasu: baryton
Výška: 178 cm
Hmotnost: 64 kg
Krevní skupina: AB

Historie (jak se dostal k SuJu)

Narodil se v Cheonan, Jižní Chungcheong v Korei. Už jako malý projevil zájem v oblasti hudby a roku 1999 vyhrál zlato při účasti v soutěži Chun-an Singing Competition. O dva roky později ho jeho matka zapsala do konkurzu Starlight Singing Competition společnosti SM Entertainment - podařilo se mu ohromit porotu svým neobvykle krásným hlasem a mohl se tak pod její jméno ještě ten rok podepsat. Roku 2004 byl vybrán jako součást začínající skupiny Super Junior, se kterou o rok později debutoval.

v Super Junior

V listopadu roku 2006 Yesunga umístili do tříčlenné podskupiny SuJu, K.R.Y - ta má většinou na svědomí R&B balady a soundtracky. O dva roky později se stal členem další jejich podskupiny, SuJu-Happy.

V květnu 2008 běžel 70 km dlouhý dobročinný maraton... byl ale odvezen do nemocnice, protože jej nezvládl a zhroutil se. Potom byl 8. srpna do nemocnice odvezen znovu - tentokrát proto, že spadl z 1.5m vysokého jeviště tak šikovně, že pád namohl i jeho stará zranění (krk, pas), takže v nemocnici musel zůstat opět delší dobu.

mimo Super Junior

V září roku 2008 nazpíval ke dramatu Taja písničku "??????" (Love Really Hurts), která byla použita nejen ve dramatu, ale performoval ji třeba i na třetím výročním koncertu SuJu. Roku 2010 spolupracoval s tvůrci dramatu Cinderella's Sister a nazpíval k němu baladu "? ??? ??"(It Has To Be You) - ta měla (nejen) mezi fanoušky obrovský úspěch a Yesung si tak vysloužil spoustu ocenění.

V listopadu 2009 zastoupil při vystoupení singlu Ring Ding Dong skupiny SHINee
Jonghyuna, který v té době náhle onemocněl prasečí chřipkou.

Hraní

Yesungova herecká kariéra započala v létě 2007 při natáčení filmu Attack on the Pin-Up Boys, ve kterém účinkovali (skoro) všichni členové Super Junior - Yesung v roli populárního středoškolského rockera, který je záhadně napaden, stejně jako pár dalších hvězd školy.

Roku 2009 si zahrál Jung Myung Soo -ho v muzikále Mountain Fortress, který byl v Korei hrán od 9. října do 4. listopadu 2009.

Zajímavosti

Oblíbené roční období: pozdim.
Oblíbená barva: červená. (muííí moje je taky červená =c)..)
První pusu měl v druháku na střední.
Má neuvěřitelně krátké prsty! (a to je neuvěřitelně cute! x3 ♥)
Je katolík.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama