REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

1. kapitola

17. září 2011 v 1:19 | Nao-chan |  Čtyři praštění Akatsuki
Čtyři praštění Akatsuki
tak jo...tohle je úplně první povídka v celé historii mého psaní a je společná s Ami Sasaki! Vím, že začátky jsou strašné...přece jenom jsme teprve začínali, ale povídka ještě není dopsaná a já teď pracuji na 5. díle :) takže vám sem dám ještě ty 4 co již vyšli (ale nejspíš ne dnes všechny) a slibuju, že se to bude díl od dílu lepšovat :D možná se vám ze začátku bude zdát, že je to moc hrr...za to se samozřejmě omlouvám, ale vážně se nám to s Ami nechce předělávat xD a taky to bude dost krátké ty dílky xP

(700x471, 103Kb)
Jednou byli Sasori, Deidara a Zetsu v Hotelu u růžovovlasé pijavice (Sakura). Tam si objednali dva pokoje. Zetsu měl samostatný pokoj a Deidara se Sasorim měli společný pokoj, protože další pokoje nebyly volné. Když si vybalovali kufry, Sasori se šel osprchovat a Dei našel v Sasoriho kufru hůlku, kterou používají mažoretky. Divil se, ale hned si ji půjčil. Když se Sasori osprchoval tak zahlédl Deidaru s hůlkou, naštval se a vystartoval na něho. Dal mu pěstí a Deidara se zřítil na zem. Sasori na něj začal křičet proč se mu hrabe v kufru a potom doběhl Zetsu z vedlejšího pokoje. Nadával jim, že mu dělají ostudu, ať toho nechají. Červenovlásek a blonďáček mu začali nadávat, že jediný kdo tady řve je on a že oni se jenom nahlas baví. Když se za uraženým Zetsuem zavřeli dveře tak se oba dva začali smát tomu, jak se Zetsu urazil a odešel. Potom šel i Deidara do sprchy a Sasori zatím objednal šampaňské. Když se Dei dosprchoval tak se oblékl a šel za Sasorim v úmyslu se mu omluvit, ale ten na Deidaru čekal. Dei si přisedl k Sasorimu a ten ihned nalil šampaňské a podal mu sklenici. Dei se nechápavě podíval na Sasoriho a vzal si sklenici. Oba dva se napili, pili tak dlouho až byli oba v lihu. S únavou si lehli na postel a usnuli. Po hodině se Sasori zbudil (pořád byl v lihu) a začal blonďáčka hladit po dlouhých vlasech. Blonďáček se najednou zbudil a podíval se na Sasoriho. Sasori si nevšiml, že se Dei vzbudil a hladil mu pořád vlasy. Unavený Dei ho obejme a Sasori ho přitiskl k sobě a dal mu pusu. Deidarovi se to líbilo a tak mu sáhl na zadek. Sasori sebou cukl, ale pak se uklidnil.
...
Mezi tím u Zetsua se pomalu otevřeli dveře. Dovnitř vešel zahalený a tajemný chlápek. Nic netušící Zetsu spal. Chlapík došel k jeho posteli a pomalu a potichu si k němu lehl. Zetsu se vzbudil a všiml si, že vedle něho někdo leží. Cukl sebou a pokusil se záhadného chlapíka udeřit. Ten však stačil uhnout, chytil Zetsuovu ruku ten se vyvlékl. Chlapík si sundal plášť, který měl přes hlavu, ''Zetsu sempai to jsem já, Madara.'' vykřikl zděšeně. Zetsu se začal omlouvat, že ho nechtěl vylekat. Oba dva si lehli vedle sebe do postele a začali se na sebe dívat. Madara se pod maskou začal červenat, potom Zetsua objal (zbytek už si dokážete domyslet). Ve vedlejším pokoji: Najednou zazvonil Sasorimu mobil byl to LG kg290. Vytáhl ho z kapsi a přiložil si ho k uchu. ''Halo?!'' řekl. ''Nazdar Sasori, musíš jít koupit Konan žiletky, už jí došli, a dones je co nejrychleji!'' řekl Pein. ''Je půlnoc, kde mám asi sehnat žiletky?'' řekl Sasori a potom mobil položil. Vrátil se k Deiovi. Ten už skoro spal. '' Kdo to byl?'' zeptal se Dei. Na místo se odpovědi se začali líbat….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama