REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Donghae - info :)

6. září 2011 v 17:31 | Nao-chan
info o Haem: :)

Celé jméno: Lee Donghae
Datum narození: 15. říjen 1986
Místo narození: Mokpo, Jeollanam-do, Jižní Korea
Sourozenec: 1 starší bratr (Lee Donghwa)
Náboženství: Křesťanské
Výška: 176 cm
Váha: 60 kg
Krevní skupina: A
Znamení: Váhy
Nástroje: piano, kytara
Přezdívka: Rybička, Sushi, Hweh, Ryeowook's #1 Fan, Bada's Dad, East Sea (Donghae znamená v korejštině "východní moře" (Japonské moře)), Mokpo Uljjang
Ideální dívka: starostlivá, se světlou pletí, velkýma očima a dlouhými vlasy


Donghae je zpěvákem, rapperem a hlavním tanečníkem v korejském boybandu Super Junior a zároveň i jejich podskupiny, Super Junior-M. Momentálně studuje na Myonhji University. Má dvě přezdívky: 1. je Fishy, jelikož jeho jméno znamená "east sea" (východní moře) a 2. Pinocchio, tak ho pojmenoval kolega Heechul.

před SuJu

Narodil se v Mokpo, Jeollam, Jižní Korea v říjnu 1986. Měl sen stát se atletem, ale pod vlivem přání svého otce se Donghae stal zpěvákem. V roce 2001 úspěšně podepsal kontrakt se společností SM Entertainment a brzy vyhrál cenu Best Outward Appearance společně se Sungminem - jeho budoucím "kolegou". Ve stejném roce pod SM Entertainment Donghae tančil, zpíval a také chodil na kurzy herectví... Poté byl přijat do 5-ti členného boybandu Smile, kde byl i jeho další budoucí "kolega" Leeteuk - brzy ale tento plán shořel. Měl svého otce moc rád a aby mohl svou kariéru pořádně začít, neviděl se s ním přes 6 let. Když se konečně vrátil domů se svým prvním platem, zjistil, že jeho otec už nežije (rakovina). Ještě než zemřel, tak požádal Leeteuka, coby nejstaršího ze SuJu, aby se mu o syna postaral. Donghae teď svůj život žije tak, jak by si přál jeho otec a snaží se stát co nejslavnějším zpěvákem. Jeho největším přáním ale pořád zůstává, aby otec přišel na jeho koncert, i kdyby to bylo třeba jen jednou....

v SuJu

Později byl přijat do jiné skupiny, Super Junior, s dalšími 11ti členy. Stala se známou jako Super Junior 05, první generace rotační hudební skupiny, Super Junior. Několik dní předtím, než skupina debutovala se Donghae krátce objevil v listopadu 2005 v na korejském TV programu SBS v pořadu There Is There Isn't. V roce 2007 byl také přidán do Super Junior-M, čínské podskupiny Super Junior.

Zajímavosti

Někdy je jako malé dítě, i Kyuhyun, jakožto nejmladší člen SuJu, o něm řekl, že mu někdy přijde, že se chová jako pětiletý.
Věří v duchy i v mimozemšťany.
Je lechtivý.
Rád blbne s kolegou Eunhyukem."Dong" znamená východ.
Miluje děti a šťěňata
Když je jeho bratr rozčílený, uvaří mu nějaké jídlo
Miluje filmy, hlavně zahraniční.
Rád zkouší mluvit anglicky
Vypadá chladně ale opak je skutečností
Někdy říká nesmyslné příběhy, aby rozveselil lidi
Je to člověk, který má rád všechny kolem sebe
Často nosí klobouk
Miluje mořské plody
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama