REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Eunhyuk - info

7. září 2011 v 10:28 | Nao-chan
Hyukkie♥ :)

celé jméno: Lee Hyukjae
vystupovací jméno: Eunhyuk
datum narození: 4.dubna 1986
koníčky: tanec, cvičení, hudba
Čínské jméno: ?? / En On
Místo narození: Ilsan, Gyeonggi-do, Korejská republika
Pozice: Rapper, sub vokální
Povolání: textař, tanečník, herec, MC, DJ
Škola: Univerzita Paichai
Výška: 176 cm
Náboženství: Křesťanské
Krevní skupina: O
Hlas: Tenor
Přezdívka: Opice, Gem Adonis, Malá mořská víla, šváb, Hallyu Star, Hyojjae, Hyukgoo

Bio

Narodil se v Neunggoku, Goyang, Gyeonggi (Jižní Korea). Je členem Super Junior v pozici hlavního rappera skupiny, jednoho z hlavních čtyř tanečníků, textař a příležitostný herec. Kvůli zmatkům okolo jeho jména (Lee Hyuk-jae je totiž známý korejský komik) se rozhodl používat jméno Eunhyuk (v překladu stříbro).

Cesta k Super Junior

Když mu bylo v roce 1999 třináct, přihlásil se do konkurzu společnosti SM Entertainment (dále už jen SME) skrz společnost Starlight Casting System se svým kamarádem z dětství, Xiahem. Xiah byl vybrán, aby podepsal kontrakt, ale Eunhyuk konkurzem neprošel. Příští rok se však zúčastnil znovu a byl konečně vybrán díky jeho tanečním a rappovým dovednostem. Pod SME chodil na kurzy zpěvu, tance a herectví, také se krátce zúčastnil kurzů Mandarínské Čínštiny.
V roce 2002 byl on, Xiah a jejich "učeň" Sungmin umístěn do R&B skupiny, o rok později se však po show Heejun vs. Kangta, Battle of the Century: Pop vs. Rock rozpadli (lépe řečeno každý šel svou cestou). Později téhož roku, jak se skupina rozdělila, debutoval Xiah se skupinou DBSK (TVXQ), Eunhyuk a Sungmin se přidali do nové skupiny Super Junior 05. S počtem 12ti členů Super Junior 05 prorazili 6. listopadu 2005 v SBS programu Populární písně s jejich prvním singlem TWINS (Knock Out).

Nadání

Eunhyuk je uznávaný textař a napsal rappové texty pro většinu písní Super Junior. Rappové texty k Show Me Your Love (jejich zimní singl s DBSK) jsou napsány jím s podílem Heechula a Shindonga.
Text písně One Love byla také jednou z jeho prací. Společně s Hangengem, Shindongem a Donghaem pracuje na taneční choreografii SuJu. Je jedním ze čtyř hlavních tanečníků - známý také jako taneční mašina (dancing machine), jelikož je výborným tanečníkem.
Během jeho kariéry v SuJu se přidal do jejich 2 podskupin. V únoru 2007 do Super Junior-T a orok později do Super Junior-Happy.

Zajímavosti & osobní život

• Momentálně studuje na Pai Chai University.
• Má starší sestru Lee So-ra a psa, který žije s jeho rodiči v Goyang.
• Již od základní školy je nejlepším kamarádem Xiaha (DBSK). Když Xiah solo debutoval s ALL RISE na koncertu DBSK v roce 2005 na turné Rising Sun, featuringoval (hostoval) mu právě Eunhyuk.
• 19. dubna 2007, asi 2 měsíce poté, co SuJu-T vypustili svůj první singl Rokkugo, byl hospitalizován kvůli automobilové nehodě, když se vracel z nahrávání radiové show Super Junior Kiss the Radio. Vyvázl naštěstí jen s měnšími zraněními.
• Má přezdívku Opice, podle čínského horoskopu - aktivní, veselý, vtipný. Což se k němu hodí.
• Členové SuJu se shodli, že Eun... smrdí. Shindong řekl, že nikdy nezapomene na odér jeho nohou (rofl xD a já, že proč ten pes tak zdrhalod něj xD). Naproti tomu je ale až moc pořádný... například nesnáší, když je někde prach a ve svých šuplících má uklizeno.
• Nemá rád, když si někdo půjčuje jeho mobil.
• Ze členů SuJu je to právě on, co prý nejvíce sleduje porno (yadong) O.O
• Snadno se nechá rozbrečet a svoje SJ kolegy bere jako bratry... je hodně dobrosrdečný.
• Hodně jí.
• Při obouvání používá lžíci.
• Bojí se hadů (Yesung ho s nimi rád straší). (jó to je můj Yesungie xD já hady ráda, takže mě strašit nemůže :) tak si to vybíjí na Hyukiem xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama