REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Henry - info

17. září 2011 v 0:58 | Nao-chan
(on je tak sladký, až bych ho spapala ^^)


Celé jméno: Henry Lau
Datum narození: 11. října 1989
Národnost: Čínsko-Thajwansko-Kanadská (trochu zmatené xD)
Místo narození: Toronto, Kanada
Sourozenci: starší bratr a mladší sestra
Výška: 176 cm
Krevní skupina: AB
Přezdívka: Mochi
Náboženství: Lauism (to i existuje? nebo si vytvořil nové a pojmenoval ho po sobě? → LAUism xD)
Specializace: Pop houslista

Henry je jedním ze dvou nových členů Super Junior-M (podskupiny Super Junior).

Je ovlivněn angličtinou, korejštinou, mandarínskou čínštinou a kantonštinou (typ čínštiny rozšířený na jihu Číny). Jeho prvním (mateřským) jazykem je ale angličtina.
Bio

Už ve svých 6ti letech se naučil hrát na housle a tančit jedinečný tanec boogaloo popping (-> taneční styl ze stylu Funk) na střední škole. Chodil do Nort Toronto Collegiate Institute /do 9.třídy/ a zbylé roky střední - než v roce 2006 nastoupil k SM Entertainment v Ontariu - na školu A.Y. Jackson Secondary School (Toronto, Kanada).
První jeho účastí byl klip Don't Don (SuJu) v září 2007. O pár měsíců později se z písně stal v Koreji velký hit. Henry se přidal do podskupiny Super Junior-M, ta v Číně debutovala v dubnu 2008 s klipem "U", který předělali (a podle mého názoru to je jen dobře, protože v tom původním vypadali všichni těžce přihřátě :D) .. Debutové album bylo Me"?" - v čínštině.
Henry se k hudebnímu průmyslu (do SuJu-M) vrátil po roční přestávce a jejich první mini-album s názvem Super Girl (v čínštině) bylo v Číně vydáno 25. září 2009. V tomto albu však Henry na neharaje na housle, zato zpívá.

Specializuje se na zpěv, tanec, hru na housle a klavír. Když byl malý, údajně na hodinách houslí plakal (není divu :D) a po roce tance se už účastnil různých tanečních soutěží a show. Mimojiné vyhrál mnoho cen (za hru na housle) jako třeba Silver Medal in Level 10 Violin for Canadian Royal Conservatory of Music (stříbrná medaile 10. úrovně hry na housle v Kanadké hudební konzervatoři) - nejvyšší úrověň. Za tanec také vyhrál nějaká ocenění.

Problémy v Super Junior

Ještě než debutoval jako člen Super Junior-M, vystoupil jako houslista v singlu "Don't Don" skupiny Super Junior, což způsobilo spor mezi fanoušky - SM Entertainment však nakonec oficiálně oznámila, že Henry je členem nové podskupiny Super Junior. Ještě předtím zde byl rozruch kvůli tomu, že by údajně měl být 14. členem Super Junior, což fanoušky vedlo ke kampani "ONLY 13" (pouze 13). Nicméně SM Entertainment později prohlásila, že Henry nebude oficiálním členem Super Junior a že je pouze hostující.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama