REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Info o Kyuhyunovi

5. září 2011 v 17:14 | Nao-chan
Celé jméno: Cho Kyuhyun
Také známý jako: Guixian (??)
Narozen: 3. února 1988
Původ: Korejská republika
Sourozenci: 1 starší sestra (Cho Ara)
Pozice: Hlavní zpěv
Škola: Univerzita Kyunghee Global Campus (Major: Post-moderní hudba)
Výška: 180 cm
Náboženství: Křesťanské
Žánr: K-pop, Mandopop, R&B
Povolání: zpěvák, tanečník
Nástroj : piano
Typ hlasu: Bass
Přezdívka: Maknae (nejmladší) On Top, Choding, Micky's #1 fan, Lord Kyu, Sulky Kyu, Porn Kyu, Fit-in Kyu, Chic Kyu, Alien, Jesus Kyu, Dorm Kyu, Sexy Kyu, Shy Kyu, ELF Kyu, Green Kyu, Terror Kyu, Rotten smile Kyu, Guinness Kyu, Voice Kyu, Dark Kyu, Model Kyu, Miracle Kyu, Doll Kyu, S Line Kyu, Basic Instinct Kyu, Game Kyu, Kyurying Fan, Drama Kyu, atd. (prý má víc než 900 přezdívek a omlouvám se, ale vážně je nehodlám překládat...je to těžký, překládat přezdívky tak aby byly pochopeny...mimochodem některé mi ani nepřipomínají přezdívku, ale jen konstatování faktu :D)

Bio

Kyuhyun je posledním ze 13ti členů korejské populární skupiny Super Junior, zároveň také jejich dvou podskupin, SuJu-K.R.Y. a Suju-M. Ve skupině zaujímá místo mezi čtyřmi hlavními vokalisty, umí ale také dobře hrát na piano a na klarinet.

Vstup do SuJu a začátkyKyuho si poprvé všimli, když vyhrál třetí místo v Chin Chin Singing Competition (2005) a mohl se tak zapsat pod jménem SM Entertainment -> později se pod nimi objevil v klipu DBSK, "Hi Ya Ya", společně s dalšími mladými idoly.
Přestože Kyuhyunův vstup do SuJu přinesl nečekané překvapení a znepokojení mezi fanoušky, kteří podporovali původních 12 členů, tak jimi byl poměrně rychle přijat a uznán jako 13. člen skupiny.
Jeho první vystoupení v médiích bylo dost tajemné, jelikož nebylo předem stanovené - bylo to 23. května 2006, když, jako součást Super Junior, při představování nového singlu "U" vystoupil v živém vysílání. Svůj oficiální debut tak uskutečnil o tři dny později na korejské TV stanici SBS v pořadu I-Concert společně se SuJu, kde předváděli již zmíněný "U" - současně se tak jednalo o jejich první vystoupení jakožto kompletní 13ti členné skupiny.
Ke konci roku 2006 byl Kyuhyun společně s Yesungem a Ryeowookem umístěn do SuJu podskupiny, Super Junior-K.R.Y. Později, na začátku roku 2008, se stal součástí další podskupiny, Super Junior-M, kteří se specializují na čínsky zpívané písně a korejské předělávky songů původních SuJu (více o podskupinách tady).
19. dubna 2007 se stal součástí autonehody společně se Shindongem, Eunhyukem, Leeteukem a dvěma manažery, když se vraceli z vysílání Kiss the radio. Eun a Shindong vyvázli jen se škrábanci a modřinami, zatímco se snažili najít zraněného Leeteuka. Ten byl následně odvezen do nemocnice, kde obdržel kolem 170ti stehů... když ho odváželi, mumlal Kyuhyunovo jméno. Když Eunhyuk v autě Kyuho našel, úplně se při pohledu na něj složil. Později se médii svěřil, že to bylo jako kdyby se svět zastavil a všechno zmizelo. Kyuhyun byl v bezvědomí odvezen do nemocnice. Fraktura boků, poraněné plíce, zlomená žebra, hluboké tržné rány... Po tom, co se pro něj ostatní členové a fanoušci z celého světa modlili, se po 4 dnech probral, němý ze šoku. Po 78mi dnech ho z nemocnice propustili. (tady se můžete podívat, jak Kyuhyun poprvé veřejně mluví o zmíněné autonehodě a dozvědět se tak více...)


Nezávisle, aneb sám za sebe

Kyuhyun zazpíval své první oficiální sólo 10. července 2009, jednalo se o singl k-popového zpěváka Yoo Youngsuka, "7??? ??" ("7 let lásky"), při křtu jeho alba. V televizi se Kyuho přezpívaná písnička a Yooho album objevilo o dva dny později, všechen zisk z prodeje byl věnován UNICEF.
V srpnu roku 2009 nazpíval s kolegou ze SuJu, Donghaem, speciální písničku mající název "Happy Bubble", která se stala součástí reklamy na facial wash produkty (přeložila bych to jako obličejové omývací produkty) "Happy Bath" v hlavní roli s herečkou Han Ji Min. Oficiální video je připisované datu 19. srpna.
6. ledna tohoto roku Kyu vydal sólovku, "Listen to You", jakožto hlavní písničku ke korejskému dramatu "Pasta" (pastaaa~ xD). Když se o ní dozvěděl svět internetu, sklidila hodně pozornosti a hlavně zaznamenala velký úspěch.Zajímavosti

Je jedním ze čtyř korejců-celebrit, kteří se objevují na čínských poštovních známkách.
• Je křesťan.
• Má starší sestru Cho Ah-ra.
• Na to, že je nejmladší, je hodně drzý. Vysloužil si díky tomu přezdívku "Evil Kyu".
• Je také znám pro svou závislost na Starcraft (hra od Blizzardu), rád ale hraje i další hry, většinou tak porazí ostatní členy, má pro to talent. Vysloužil si tak další přezdívku - "Game Kyu". Naproti tomu rád sleduje historická dramata, aby vylepšil své znalosti :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama