REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Konečně se mi splnili všechny mé sny...

17. září 2011 v 1:07 | Nao-chan |  Nao's oneshots - anime
taková menší jednorázovka :) moje první yaoi povídka :D tak mě trochu šetřete prosím...vím, že je to hrůza...:)

Fandom: Ouran High School Host Club
Pár: Hikaru x Kaoru Vedlejší pár: Tamaki x Kyouya
Warring: 18+
Věnování:Lady Elishe-chan k narozeninám (13.7.) =)

Hikaru:

"Hikaru…" zašeptá Kaoru. Už zase si "hrajeme" na naši bratrskou lásku. Kaoru má na tváři opět lehký ruměnec. Bože, on mě dovede k šílenství. "Kaoru…"
"Wahááá, úžasné!! Bratrská láska. Hůů…" dívky začali poskakovat jásat a červenat se. Kaoru se na mě usměje. Ah, kdyby tak věděl, že je teď tak neodolatelně sexy. Totálně mě to vzrušuje. Normálně ho začnu podezírat, že mi to dělá naschvál!
"…přesně, ještě jsem neviděla sourozence, kteří by si tak moc rozuměli." Zaslechnu říkat
jednu z našich klientek.
*~.~*
Uch, konečně. Hostitelský klub už zavřel a mi ještě s Tamakim a Kyouyou přemýšlíme nad výzdobou a kostýmy na zítřejší maškarní. Honey s Morim před chvíli odešli ruku v ruce domů a Haruhi odešla hned, jak klub zavřel. No, odešla. Spíš ji Tamaki vyhodil. Chce ji překvapit. Ta bude pěkně řádit, až se dozví, do čeho ji chce Tamík navléct. Hahaha. "Tak myslím, že jsme se dohodli a můžeme jít taky domů, ne?" Prohodí unaveně Tami a Kyouya si sbalí své poznámky, které nezahrnují snad nic jiného než jen ty jeho finance. (Ha, by ses divil Hikaru kolik tam má nakreslených Tamakiho hlav se srdíčkama všude okolo xD) "No hurá." Prohodím ke Kaorovi tak, aby mě slyšel jen on. Ušklíbne se. "Říkali jste něco kluci?" zeptá se nás výhružně Tamaki a pohledem visí na mě. Proč zase já? No jo, asi proto, že jsem to řekl já, že? Sakra chlape, tvoje inteligence by se měla rychle zvednout jinak nevím, co s tebou bude. "Nic jsme neříkali." Usměje se Kaoru. Wahááá on je tak sladký!!
Už jsem zase vzrušenej…
Snažím se to skrýt, jak nejvíc to jde. Kaoru už se zvedl, a tak ho následuju. Když vycházíme ze školy, rozloučíme se s Tamakim a Kyouyou a pak se rozejdeme každý směr domov. S Kaorem jdeme celou dobu v naprosté tichosti. Ani jednomu to však nevadí. Pak mě ale najednou Kaoru chytí za ruku a proplete své prsty s mými.
"Kaoru…" vyslovím jeho jméno s podtónem zmatení. Na víc se nezmůžu. Proč taky? Je mi to tak příjemné. Jeho dlaň pěkně hřeje. Kaoru se na mě usměje a já se začnu totálně doslova rozplývat. Jako on je fakt dokonalej.
Jen nevím, jestli s ním dnes vydržím spát ve stejné posteli jako on, aniž bych ho znásilnil…
Kaoru:
Ach, bráško…už strašně dlouho přemýšlím, jaké by to bylo tě políbit. Jak chutnají tvé rty. Ale nemám odvahu to udělat. Když spolu usínáme, vždycky od tebe dostanu jen letmou pusu na tvář na dobrou noc. O to ti ale vůbec nestojím! Chci totiž mnohem víc. Vím je to sobecké…
Je tolik příležitostí při naší "hře" na bratrskou lásku. To nutkání tě vážně políbit, skočit ti kolem krku, spojit naše rty a nezajímat se o názory ostatních kluků s klubu (s tejně jsou všichni buzeranti a jenom Tamaki se to snaží zamaskovat zájmem o Haruhi) nebo reakci našich klientek (ty jsou tak perverzní, že by určitě skákali radostí a ještě by chtěli víc). Ale příliš se bojím tvojí reakce. Bojím se, že by ses na mě zlobil a už se mnou nepromluvil. A pak je tu ještě Haruhi. Sice jí nazýváš jen svojí hračkou, ale vidím, že je v tom něco víc...má ji rád. A to mi trhá srdce. Nejraději bych ji někdy prohodil oknem. Ale nedávám to najevo a držím se. Nechci totiž trhat to tvé srdce…
*~.~*
Domů se dostaneme asi o 10 minut později. Hikaru odemkne a vtáhne mě dovnitř. Zabouchne dveře, narazí mě na ně, až mi to vyrazí dech a ruce si opře vedle mé hlavy, jako by mi chtěl naznačit, že mu nikam neuteču. Že mě nepustí. Ha, dělá jako bych mu chtěl utíkat. V duchu se trochu sarkasticky zasměju. Co asi bude dál? Nakloní se ke mně a mé srdce se rozbuší. Cítím jeho dech na obličeji. Zavřu oči a čekám, jestli překoná tu malou vzdálenost mezi námi. A spojí naše rty. Tlukot mého srdce je tak zběsilý a hlasitý, že ho musí slyšet i on. Pane bože, zachvíli ochutnám jeho rty…TO SI SNAD DĚLÁ ZE MĚ SRANDU!!! On si klidně odejde v tom nejlepším! Argh…já ho něčím praštím! Takto si se mnou jen hrát! To se přece nedělá!! Uraženě jdu do našeho pokoje, kde sedí on a drží se za hlavu. Vypadá, že toho lituje. Že lituje toho, že po mě vyjel. Ale je tak roztomilý, když se tváří tak bezmocně…Dost! Za to, že přestal, jsem se prostě naštval a budu ho ignorovat., jo! Waháá, to nevydržím!!! No tak, sakra Kaoru si přece chlap! No jo, ale teplej…No a co! Máš ptáka? Máš. Takže si chlap a vydržíš to. Konec diskuze!… Jaké diskuze? Vždyť s nikým jiným kromě sebe nemluvím. To je jedno, už mě bolí hlava. Jdu do kuchyně si dát něco k večeři. Slyším, jak se zavřou dveře od koupelny. To se šel nejspíš Hikaru osprchovat. Kdo taky jiný, že? Áh jeho nahé tělo je určitě dokonalé, když po něm stékají kapičky vody. Vždycky tak nádherně voní po mém šampónu…Hej Kaoru vzpamatuj se! Ty ho přece IGNORUJEŠ! Ááu, teď jsem kousnul do vidličky. Měli bychom si pořídit plastové příbory. Na těch si snad zuby nevylámu. Rozkoušu poslední sousto, když v tom…
"Auvajs" kousnul jsem se do jazyka a bolestí skoro vykřiknu. To je všechno jenom kvůli němu! Nemá vyjít s koupelny ještě mokrý s ručníkem, který skoro nedrží jen kolem pasu a napochodovat si tak do kuchyně. Jak ho mám teď asi tak ignorovat?!
Hikaru:
Bože, já jsem idiot. Proč jsem přestal? Vždyť už byl skoro můj. Já jsem ten největší kokot, krypl, idiot a blbec na světě.
"Auvajs" uslyším od Kaora. Okamžitě se k němu rozběhnu.
"Co je, Stalo se ti něco?" bojím se o něj. On jen zavrtí hlavou.
"Ne, jen jsem se kousl do jazyka." Uklidní mě. Oddychnu si. Ulevilo se mi.
"Uff, takto mě neděs chlape. Víš, jak jsem se bál? Ukaž mi to. No jo, teče ti krev." Kaoru se zatváří tak jako by si až teď uvědomil tu pachuť krve v puse. Chytím ho za bradu a…políbím ho. Jo po tomhle toužím. Vklouznu jazykem do jeho úst a ošetřuju jím jeho kousnutí. Pak však odtáhnu a olíznu si rty. Ty jeho rty chutnají tak sladce. Trochu to jen kazila ta slaná chuť krve.
"Promiň, už je to dobré nebo tě to ještě bolí?" omluvím se mu a on jen zavrtí hlavou. Hodí po mě takový ten ironický pohled jako by říkal: Jak by mě taky po tomhle mohlo něco bolet? Krátce se zasměju. Kaoru se zamračí. Asi se mu nelíbí, že se mu směju. K mému velkému údivu se mi vrhne kolem krku a spojí naše rty, čímž mě tlačí až do ložnice a tam spadneme na postel. S pozdvihnutým obočím se přidám do polibku. Z Kaora vyzařuje taková vášeň a láska, až mě to skoro oslepí. Že by se mi právě splnili všechny mé představy.
"Po tomhle…toužím…už tak…strašně…dlouho. Miluju tě…Hikaru." Šeptá mezi polibky. Jo splnil se mi sen. Teď už mi ho nikdo nevezme. Je už jenom můj a já ho nikomu nedám. Budu ho navždy ochraňovat.
"Já tě taky miluju, Kaoru." Řeknu ještě, když se od sebe odpojíme, kvůli nedostatku vzduchu a už se vrhám na jeho krk a šíji, které zasypávám polibky a zanechám po sobě pár červených flíčku. Ruce vsunu pod jeho triko a přejíždím mu po bříšku. Naskočí mu husí kůže. Táhlým pohybem mu svlíknu tričko. Přejedu mu rukama po hrudi a přisaji se na jednu bradavku. Opatrně ji skousnu a pak ošetřím jazykem poraněné místečko. Druhou bradavku žmoulám v prstech. Kaoru spokojeně zasténá a rukama mi přejíždí po holých zádech. Ručník mi spadl už někde v kuchyni. Tuším, když po mě Kaoru skočil. Jazykem se přesouvám od bradavky až k pupíku, kde si udělám malou zastávku a Kaoru opět slastně zasténá, když do něj vniknu jazykem. Potom pokračuju dál a zastavím se až u lemu jeho kalhot. Rychle je rozepnu a stáhnu mu je rovnou i se spodním prádlem. Oči mi zůstanou vyset na jeho vztyčeném mužství. Nakloním se k němu a vezmu ho do úst. Jazykem přejíždím po celé délce až k varlatům a potom zpátky nahoru. Vezmu jeho varlata do rukou a začnu je třít. Potom ho políbím na špičku penisu a pak ho opět vezmu do úst a pohltím až po kořen. Pomalu mučivým tempem začnu pohybovat hlavou a Kaoru jen zakňourá. Pousměju se a trošičku zrychlím tempo. Při tom do něj vniknu jedním prstem a Kaoru zalapá po dechu. Trochu se stáhne. Počkám a pak začnu s prstem hýbat. Mezi tím mi Kaoru svou ruku proplete do vlasů a začne si tak udávat vlastní tempo. Nebráním se, ale na oplátku do něj vniknu ještě druhým prstem. Mám ten pocit, že to ani nezaregistroval díky té slasti, kterou mu způsobují má ústa. Začnu prsty roztahovat, abych ho tak připravil na svůj vpád. Cítím jemné zaškubání v jeho podbřišku a hned na to jak mé ústa zaplní ta teplá životodárná tekutinu. Slížu každou kapičku, která mi unikne, a nakloním se nad něho, abych ho mohl políbit a dát mu tak možnost ochutnat sám sebe. Vytáhnu z něj prsty a on opět zakňourá.
"Hikaru, rychle…chci tě cítit v sobě." Zasténá mi do úst a já se pousměju
"Neboj. Už jen chvilku." Vměstnám se mu mezi nohy a roztáhnu je. Vniknu do něj a on se sykne bolestí. Pohnu se v něm a bolest vystřídá obrovská slast. Políbím ho. Vzdychá mi do úst. Už to nevydržím a začnu přirážet rychleji. Je to úžasné, cítit to teplo jeho těla, které mě obklopuje a svírá. Cítím, že za chvíli vyvrcholím a tak opět uchopím jeho chloubu a začnu s rukou pohybovat v rytmu přírazů.
Kaoru:
Po tomhle jsem toužil tak děsně dlouho. Cítím, jak se ve mně hýbe. Naposledy prudce přirazí a já cítím, jak mě zaplňuje teplá tekutina. Chvíli po tom cítím příjemné mravenčení v podbřišku a propnu se. I já jsem právě vyvrcholil do jeho ruky a na své bříško. Hikaru ze mě vystoupí a slíže mé sperma z mého bříška. Já se natáhnu po jeho ruce a slížu ten zbytek. Lehne si ke mně a přetáhne přes nás deku. Přitáhne si mě do pevného objetí a políbí mě do vlasů. Po chvílí oba usínáme s úsměvem na tváři.
*~.~*
Do školy jdeme ruku v ruce a s úsměvem na rtech. V klubu si sedneme ke stolu spolu s ostatními. "Vy jste dneska nějací přítulní" prohodím směrem k Tamakimu a Kyouyovi.
"To víš, kdo by nebyl po tak úžasné společné noci." Řekne Tamaki a přitulí se ke Kyouyovi, který mu vtiskne polibek. Ha já věděl, že mu to maskování dlouho nevydrží!
"Jó, to znám. My jsme taky měli úžasnou noc, viď Kaoru?" Zčervenám. Hikaru! Nemusí to všichni vědět! Ale co už. Ať všichni vidí, že jsem šťastný. Usměju se a pověsím se mu na krk s polibkem. Přitáhne si mě za pas blíž a tím náš polibek prodlouží. Konečně…

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rin Rin | Web | 4. ledna 2012 v 15:50 | Reagovat

Páni, super :-D  :-D Sem opravdu ráda, že nejsem jediná co má problém s pletením časů :-P
Při větě: Stejně jsou všichni buzeranti a jenom Tamaki se to snaží zamaskovat zájmem o Haruhi, sem se málem poskládala pod stůl :D  :D Fakt mě to pobavilo :-D

2 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 11. září 2012 v 14:45 | Reagovat

Pěkný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama