REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

ZhouMi - info

17. září 2011 v 0:42 | Nao-chan


Jméno: Zhou Mi
Místo narození: Wuhan, Hubei, Čína
Datum narození: 19. dubna 1986
Výška: 184 cm (kurnik to je nějak moc, ne? :D)
Typ hlasu: Tenor
Přezdívky: Siwon (to sem moc nepochopila xD), Gentleman Mimi, (a pak taky Sexynožka, co Elis? xD)

Zhoumi je sedmým členem korejského boybandu Super Junior-M, podskupiny Super Junior. Nicméně narozdíl od ostatních pěti členů, on a Henry nejsou součástí původních Super Junior.

Bio

Zhou Mi je druhým čínským členem skupiny, prvním je Hangeng. Mluví plynule mandarínskou čínštinou a rozumí korejštině a kantonštině (typ čínštiny rozšířený na jihu Číny). Právě jeho schopnost, jakožto číňana, zpívat i korejsky mu pomohla na hudební scénu.

Před SuJu

Ještě než se stal známý jako zpěvák, udělal si v čínském showbussinesu jméno hostováním a účinkováním v hudebních soutěžích. Vyhrál dokonce několik cen. Jeho nejznámější hostování bylo na tiskové konferenci prvního čínského alba zpěvačky Zhang Li Yin, přezdívané "Chinese BoA", která také vystupuje pod SM Entertainment (to bylo pár měsíců před Zhoumiho debutem se SuJu-M). Nicméně, součástí hudebního pokladu SM Entertainment se stal zvláštním způsobem - vyhráním ceny SM UCC Star Audition online (27. březen 2007).

Zhoumiho přínos SuJu

Zhoumiho hlas se řadí mezi tenory a je dobrým tanečníkem. Jeho nejoceňovanější vlastností je ale psaní textů. Jakožto člen SuJu-M napsal čínské texty k jejich prvnímu čínskému albu Me, tj. např. k singlu "A Man In Love", "Marry U" a "Love Song".
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama