REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Super Junior-M Taipei Walker Magazine photoshoot

7. října 2011 v 20:31 | Nao-chan |  SuJu - videa
Tak jako můj první názor, když sem tohle video viděla byl: "Ta oranžovo-žlutá Kyuhyunovi nesedí..." a po delší době... "Kurva, který deb*l navlekl Sungmina do těch úchylných žlutých kalhot??? Vždyť to je úchylnější než ten Keighin banánovník, který mrká!!" no tak jako asi tak no :D Ale jinak Henry je tam totálně kouzelný! :D A hyuk jak si na konci tancuje na Black Eyed Peas - The Time :D


a jednotlivci pod perexem :D

Kyuhyun
(on je tak sladký, když se usměje :D)

ZhouMi
(bože já mám z toho kluka husí kůži ♥ ten pohled *rozplívá se* takovej prostě umí jenom korejci! ♥)

Ryeowook
(muhííí, dítko chce to úsměv! Jinak dnes nebude pohádka na dobrou noc! ♥ no vidíš, že to jde :D alespoň na chvíli ses zasmál :) ♥ Ale stejně to nemění nic na tom, že ikdyž se ke konci trochu pousmíval, tak ho prostě něco žralo! Trápil se! a to se mi nelíbí! Přiznejte se! Kdo mu ublížil, ať vás můžu pochválit *ironie*/zprázkat jak hada!!! Tohle se mému dítku nedělá! Úsměv na rtech sice byl, ale trápení v očích taky! T_T mimochodem z toho trička chcípám :D)

Henry
(už sem říkala, jak je to děcko kouzelné? :D muhííííí...asi ho aduptuju a budu mít dvě! :D *Yesung vyděšeně vytřeští oči s výrazem "jen to ne! další děcko při bouřce v posteli nepřežiju!" * :D)

Eunhyuk
(jo ten musí mít vždycky něco extra :D Dancing Machine na scéně :D ale náhodou ty fotky jak tancoval se mi mrtě líbí :D)

Sungmin
(bože ten je tady tak nevinně roztomilý, že mám tendence adoptovat i jeho :D obzvlášť po tom videu, kde oznámil, že se chce oženit :D tam byl tak děsně CUTE :D hlavně když to řekl, jak se pak culil :D)

a to je vše prosím :) Hae a Wonnie tam bohužel nebyli :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama