REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Září 2012

Happy birthday, Key!! ♥

23. září 2012 v 0:31 | Nao-chan |  Happy B-Day! ♥
Ach ano vím, jsem hrozná -.-" Mám toho teď ve škole až nad hlavu a s blogem to moc nestíhám...ale na to abych popřála Kibumkovi k narozeninám si čas udělám! ^^ A taky slibuju, že se zítra pustím do psaní SŽ! Ale nevím, kolik se mi toho podaří napsat, protože ještě musím uklízet a učit se do školy...a taky musím kreslit...no...mám namalovat svůj rodokmen a dalších šest kopií obrazů z Pointilismu...no síla...já, která neumím kreslit! -.-" Proč jsem na tu uměleckou vlastně šla? Jo, chtěla jsem dělat webový design...to jste mi nemohl někdo říct, že se k němu skoro na té škole nedostanu? Až tak ve třeťáku? Já nechci malováááát! ><" No nic...vrátíme se ke Keyovi! :'D Takže Kibummie, přeji ti všechno nejlepší, hodně všeho a ať se ti daří ve všem včetně vztahu s Jjongem!...:'D Saeng-il chugha haeyo!!!


shinee key 5shinee key 19

Happy Birthday Hyunseung! :)

3. září 2012 v 18:22 | Nao-chan |  Happy B-Day! ♥
Dnes slaví narozeninky Hyunseungie z B2ST ^^ Všechno nejlepšííí zlatóóó :3


Nevím, jak budu stíhat...

3. září 2012 v 18:10 | Nao-chan |  Deník
Děti, vážně se omlouvám, že jsem toho moc nepřidala, ale chtěla jsem si užít poslední dny prázdnin a navíc jsem měla 29. narozeniny, tak jsem taky oslavovala a...no, oni dny strávené s Mai tak trochu...utíkají tak rychle a jsou tak nabyté a zábavné, že si člověk ani nevzpomene, že nějakej blog má...*schovává se před cihlama a kamenama*
Každopádně dnešní den....jak se vám dařilo zase ve škole po prázdninách? :) Já jdu letos do prváku a jako docela mám strach jak se to vyvine...děcka vypadaj v pohodě (až na pár jedinců) a třídní je taky pohodovej, ale rozvrh...rozvrh je katastrofální... 3x týdně 10 hodin a 2x týdně 8 hodin...takže budu chodit domů ze školy až v pět a nevím, kolik času budu mít na psaní....snad budu stíhat a nebudu vás muset zanedbávat, protože to bych si radši nafackovala! No nic....dnes už asi jen přidám přání k narozeninám a pak půjdu ven s kamarádkou pokecat jak se daří na nové škole jí :) Tak zatím :)

Btw. Jo abych nezapomněla! Lidi steně jsem pořád happy! :'D Dnes mi přišlo 6th album Super Juniooooor! :'D ♥

Embedded image permalink