REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Stíny přítomnosti - 2.kapitola

3. března 2013 v 15:12 | Rosy |  Stíny přítomnosti
Omlouvám se, že jsem se teď dlouho neukázala, ale málo času. Škola, skupina, zarach na pc na 2 měsíce od mé drahé a nejmilovanější maminky -.-" (který mimochodem ještě trvá, ale už jen pár dní ^^)
Zkrátka je toho moc a jako omluvu (i když je to nejspíš nedostačující) vám přináším další kapitolku (zase drabble kapitolku) Stínů přítomnosti. Moc toho nemám, protože mi toho moc Rosy ještě neposlal, tak se omlouvám, že nepřidám i třetí kapitolku.
Stál v pokoji sám, v pokoji kde ještě před chvílí ležel démon. Utekl mu, už potřetí. Sevřel čelisti a pěstí udeřil do stolu. Ano, vypadal spíš jako šlechtic, jeho držení postavy připomínalo kočku, byl vysoký a jeho vlasy sahaly těsně pod ramena. Byly černé jako sama noc. Vypadalo to jako by i ona před nimi bledla závistí. Oči měl mírně stáhlé do škvír. Jeho půlelfí původ nebylo těžké poznat. Pomalým pohybem se přesunul k oknu a zadíval se ven. Světlé vlasy se mihly za rohem. Dobře věděl že už nemá nejmenší šanci jej dohnat. Někdo otevře těžké dubové dveře do vedlejšího pokoje. Nešlo to přeslechnout, už jen kvůli tomu že byly zavřené závorou. Trhl sebou, to že mu však na obličej letěly třísky stihl vnímat až v poslední chvíly. Trhl sebou se spojeným ukazováčkem a palcem, třísky se odrazily od neviditelné stěny. Uskočil dozadu. Proti němu se zpoza probořené zdi řítil hromotluk - v ruce obrovskou sekeru. Černovlasý sevřel ruku v pěst, pohl špičkou pravé nohy dopředu a druhou rukou zatlačil proti vzduchu. Celé tohle mu nezabralo snad ani celou sekundu. Mohutný muž se zvedl ze země po které běžel a velmi rychle, oproti pravidlům slušného skákání, letěl dozadu. Skončil v tom samém pokoji odkud vyrazil. Nathaniel pomalým krokem vyrazil k ležícímu, napůl ochromenému muži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama