REKLAMY NAJDETE V RUBRICE NÁSTĚNKA! JESTLI JE UVIDÍM JINDE TAK MAŽU!!

Grill5 Taco - 4. díl

16. prosince 2013 v 18:51 | Hae Won |  Grill5 Taco
Ahoj! Asi je čas na další díl povídky, co? Tak jo, tady to je!

Samozřejmě práce v podniku Donghaeho nebyla tak lehká, jak jsem si původně myslela. Donghae se kolem mě samozřejmě pořád motal, protože taky pracoval a roznášel objednávky k jednotlivým stolům. Sem tam se přes mě natáhl nebo se mě dotkl, aby mě posunul, ale nic víc v tom nebylo. Bylo to úžasné pracovat po boku Donghaeho a jeho maminky. Donghaeho maminka je vážně úžasná osoba. Byla milá a zachraňovala situace. Fanynky na mě totiž byly při objednávání dost hnusné. Nejprve mi to vadilo, ale pak jsem to pochopila. Taky bych žárlila. Ale vážně nevím, proč to tak řeší. Já mám jen práci, kterou opravdu moc potřebuji. Nemám v plánu něco s Donghaem mít, proboha.

"Hae Won, odkud jsi?" zeptala se mě maminka Donghaeho při chystání objednávek.
"Jsem z České republiky. Moje české jméno je Terezie, ale jsem radši, když mi někdo říká Hae Won nebo Yuri." usmála jsem se a podala jsem malé holčičce objednávku. "Dobrou chuť."
"Až z České republiky?" úžasle se na mě podívala. "To je dálka! A musím říct, že ti to dneska jde! Jsi tady první den a ani se nestresuješ. Děláš to poprvé?"
Kývla jsem. "Vlastně ano. Nikdy předtím jsem v ničem podobném nepracovala."
"Jsi šikovná." usmála se maminka a já jsem šla odnést objednávku.

K večeru na mě zaútočila jedna fanynka. "Prosím uklidněte se, slečno. Nejsem tu kvůli Donghaemu. Super Junior nemám ráda, nezajímají mě. Pracuji tady jen kvůli tomu, abych si něco vydělala, ano? Prosím, uklidněte se." usmála jsem se na fanynku a v klidu jsem se s ní vypořádala.
"Co se tu děje?" zeptal se vyplašeně příchozí Donghae.
"Pracuje tu jen kvůli tobě!" vybouchla patnáctiletá fanynka. "Určitě se k tobě chce dostat! I ke skupině!"
Byl to doslova záchvat. Donghae se pořád díval jako vyplašené štěně. "Prosím, promluvíme si o tom venku, ano?" usmál se a odvedl si ji před podnik.
Vydechla jsem a opřela se o bar. Povzdechla jsem si. "Proč mi připadá, že budu jedna z nejvíce nenáviděných osob v Koreji?"
"Ale nebudeš! Donghae to nějak zařídí, neboj se. O své zaměstnance hezky pečuje. Akorát jsi první brigádnice, no. Myslím, že jsi první a poslední. Mám pocit, že se Donghaemu i jeho mamince zamlouváš." zasmál se jeden kuchař.
"No, díky za podporu." pousmála jsem se a vrátila se do práce.

"Jsi v pořádku, Hae Won?" zeptal se mě Donghae při zavírání.
"Jo, jasně. O mě se neboj. Spíš bych se měla bát já o tebe. Nechci ti udělat nějaké problémy." odmlčela jsem se.
"To se neboj. Je to můj podnik a myslím si, že tu můžu zaměstnávat koho chci." zasmál se.
Přikývla jsem a vzala jsem si potřebné věci na úklid podlahy a stolů.
"Nechceš pomoct, Hae Won?" zeptala se maminka Donghaeho.
"Ne, děkuju. Běžte už domů." usmála jsem se a rozloučila se s ní.

Pomalu jsem končila s úklidem. Odešel už i kuchař a v podniku jsem zůstala jen já a Donghae. Dávala jsem židle nahoru. Přišel za mnou a odkašlal si. Otočila jsem se na něj.
"Měla bys už jít. Je pozdě. Tady jsou klíče na zítra. Měla bys tu být už v sedm, ale odpustím ti, když přijdeš později." usmál se Donghae. "Já už musím jít. Dobrou noc, Hae Won. Uvidíme se zítra."
Rozloučila jsem se s Donghaem a dodělala práci.

Podívala jsem se na hodiny. Byla už skoro půlnoc. Bolela mě záda a protáhla jsem se. "Skvělá práce, Hae Won." usmála jsem se a pomalu jsem šla domů.
Holky taky zrovna přišly. "Kde jste byly?" zavolala jsem na ně a dala jim tak najevo, ať počkají.
"Byly jsme u kluků v dormu." usmála se Rae Woo a tvářila se dost šťastně. Všechny se tvářily šťastně.

Šly jsme tentokrát k Say. "Povídej! Přeháněj!" pobídla mě a odhodila mikinu a tašku na zem. Všem nám nalila colu a sedly jsme si do obýváku.
"Bylo to skělý! Všechno vyšlo tak, jak mělo. Ptal se mě odkud jsem a jeho maminka je velmi milá. Akorát ty fanynky se na mě tak hnusně dívají, protože mi Donghae pomáhá. Někdy se přes mě natáhne nebo mě chytne za pas a kousek mě posune, abych mu uhla, ale to je tak všechno. Nechápu, o co jim jde. Dneska na mě dokonce jedna fanynka zaútočila. Nevím, jestli to byl dobrý nápad. Nechci Donghaemu způsobit nějaké problémy." povzdechla jsem si.
"Perfektní!" usmála se Rae Woo a napila se.
"Souhlasím!" přitakala Nao.
Pokrčila jsem ramenama. Nao se zamyslela. "Tohle jsme ale taky řešily, když jsme se před dvěma rokama dostaly do Koreje, ale už jsme se Super Junior v kontaktu dva roky a je to všechno v pohodě. Jsou moc milí a párkrát jsme měly tu možnost doprovázet je na koncerty. Jinak za nima pořád chodíme a vše je v pohodě."
"Je s nima zábava!"

A takhle jsme kecaly snad do dvou hodin do rána. "No dámy, já mám být v sedm v práci. Myslím, že bych měla jít na těch pět hodin spát." usmála jsem se a pomalu jsem se chystala na odchod.
"Ale tohle si ještě poslechni!" upozornila mě Rae Woo. "Nějaká holka o tobě napsala dost hnusnej článek, chceš si ho přečíst?"
"Ne. Takových článků ještě bude, tsse!" odfrkla jsem si. "Dobrou noc, dámy."
"Dobrou!" řekly jednohlasně.

Šla jsem se vysprchovat a umyla jsem si hlavu. Vlasy se mi zase dost zkudrnatily, ale to bylo to nejmenší. Do postele jsem se dostala až ve tři a rozhodla jsem se, že spát nebudu. Napsala jsem mamce mail, že jsem v pohodě a konečně jsem si našla brigádu. Pak jsem si pustila film
a dívala jsem se až do šesti do rána do notebooku.

Dva dny bez jídla. Už se mi dělalo dost špatně, ale byla jsem odhodlaná to vydržet. Ani jsem se neměla kdy dostat do obchodu, abych si nakoupila. Nevím proč, ale moc jsem se do té práce těšila. I když jsem nespala, dva dny nejedla a byla jsem děsně unavená. Nejspíš to na mě poznají, ale bylo mi to jedno. Do mého soukromého života nemají právo zasahovat.

Vyrazila jsem do práce 6:15. Venku už svítilo sluníčko a už byl i celkem silný provoz. Šla jsem pěšky, užívala jsem si ranní čerstvý vzduch. Byla mi sice trošku zima, ale neřešila jsem to. Trošku jsem se bála dalšího útoku nějaké fanynky, ale musela jsem se držet. Prostě jsem musela.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama